View Single Post
Old 08-08-2007, 22:05   #1
aneta1
Member
 
aneta1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Będzin
Posts: 708
Send a message via Skype™ to aneta1 Send Message via Gadu Gadu to aneta1
Default CzW pozytywna inteligencja

CzW inteligentny jest to wiecie Wy i Ja, ale tak na prawdę dopiero teraz zaczynam sie o tym przekonywać
to że otwiera drzwi to pryszcz
to że zanim to zrobi najpierw dzwoni dzwonkiem to już poziom wyżej
ale to co Hera zrobiła dzisiaj to zupełnie mnie zatkało Dzień spędzaliśmy nad wodą Hera zupełnie nie miała ochoty na kąpiel (choć nie wiadomo czemu) więc mądra pani postanowiła że piesek i tak się wykąpie i tak Myk na ręce i po wcześniejszym lekkim zmoczeniu na głęboką wodę Pies pływa pani szczęśliwa nagle kłapnięcie pyskiem i moja ręka została zaciśnięta w szczękach Hera postanowiła że jak nie rozumie innych znaków to sama doprowadzi mnie do brzegu i dopiero na brzegu bez mojej pomocy puściła moją rękę Muszę wam powiedzieć że nie było to złapanie takie jak przy zabawie tylko takie poważniejsze które na chwilę mnie zmroziło ale przez ciekawość co będzie dalej nie ingerowałam chociaż ból był ostry Na ręce zostały mi fioletowe wgłębienia po kłach które przemieniły się duże siniaki
A jakie wy mieliście pozytywne objawy inteligencji waszych pociech , bo niszczycielskich na tym forum jest aż za dużo
__________________


aneta1 jest offline   Reply With Quote