View Single Post
Old 04-04-2009, 09:37   #15
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
Skąd Ci przyszło do głowy że tatuś jest wilczurkowaty? Nie widziałam go co prawda na żywo (więc mogę się mylić), ale na fotkach ma piękne, długie nogi, dobre proporcje,.. fajny psiak w lekkim słowackim typie! I jak słyszę od "znawcy", (czyli Pauli, która siedzi koło mnie i zabiera do Brazylii siostrę Twojej suni) - jego ojciec (czyli dziadek Twojej małej) pochodzi z dość interesującej linii.
Słyszeliśmy, że jedno maleństwo do Brazyli leci A która sunia leci jeśli mogę spytać? Bo okazało się, że jesteśmy autorami imienia od jednej z nich- Amortis (czyli nie-śmierć)
A tatusia widzieliśmy na żywo i jest strasznie sympatyczny, ale od razu widać, że to pies a nie wilk. Natomiast mama do pomylenia z wilczyca i też strasznie wesoła przylepa. Wiec myślę, że szczeniaki będą podobne. Ale wyglądu raczej nie da się określić przy takich maleństwach(?). Sądząc po kolorze futerka to Asta ma szanse być podobna do mamy, ale jak będzie to się okarze, i tak będziemy kochać- w końcu to będzie nasze drugie dziecko
Witek jest offline   Reply With Quote