Thread: Kalendarz -2014
View Single Post
Old 08-10-2013, 17:27   #37
Emi
Junior Member
 
Emi's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
Location: Okolice Poznania
Posts: 173
Default

Quote:
Originally Posted by anula View Post
Emi, nie wyobrazam, zebym miala "poprawiac" PS-em foty Szasztin, Magdy, Pawla czy innych - owszem, moge cmyknąć, dorobić spad, albocuś drobnego, ale autor przeklal by mnie za taka ingerencje w dzielo (photoshopa znam i mam w razie czego). Nie ma siły, zdjecia beda sie różniły. Nie sadze, zebysmy mieli z tym problem, jesli beda piekne.
Anula ja jestem fotograf z zawodu, ale i estetka i nie miałabym żadnych oporów przed oddaniem do korekcji kolorystycznej czy kontrastowej moich zdjęć celem ujednolicenia odbioru wizualnego kalendarza
Jednak jeżeli uważasz że innym by to przeszkadzało to ja jestem za B&W i w pełni świadoma, że przynależę w tym przypadku do mniejszości
Nie będę się jednak upierać, pal licho estetykę, nawet jak będzie totalny miszmasz kolorowo-sałatkowy to też zamówię, bo będą tam wilczaki

Quote:
Originally Posted by anula View Post
Prawdziwe Pirelli to dzieło jednego fotografa, ale my chyba na takie ekstremum nie jestesmy jeszcze gotowi...
jednego fotografa, jednej lokalizacji i "jednego czasu" no do takiego ekstremum to my nawet chyba nie chcemy dążyć

Quote:
Originally Posted by Rybka View Post
Ale najpierw musi być decyzja- sałatka jarzynowa czy Pirelli
Może by zatem na ten cel stworzyć ankietę? Taką z 3 opcjami odpowiedzi: Pirelli/sałatka/wszystko mi jedno Będzie jaśniej, bo próbowałam naliczyć po postach ile osób jest za jaką wersją i w przypadku niektórych nie mogłam dojść czy wersją ostateczną jest sałatka czy Pirelli

Last edited by Emi; 08-10-2013 at 17:29. Reason: lit
Emi jest offline   Reply With Quote