Thread: Cvičák
View Single Post
Old 03-03-2009, 11:49   #11
Tisethor
Junior Member
 
Tisethor's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Mladá Boleslav
Posts: 28
Send a message via ICQ to Tisethor Send a message via MSN to Tisethor Send a message via Yahoo to Tisethor Send a message via Skype™ to Tisethor
Default

Zdravím,
15.3. nám budou čtyři měsíce. Je to naše zlatíčko, které zlikviduje všechno, co se zanechá v jeho dosahu a všechno, na co dosáhne, ať už na všech čtyřech, nebo když se postaví na zadní. Není před ním uchráněn ani náš kocour, kočku nevyjímaje. Protože ho máme doma, i přestože máme velkou zahradu, kterou miluje, tak nám devastuje opravdu všechno - i koberec, který se zájmem vykusuje. Nikdo předtím na to nepřišel - jen ON :-)).
Co se týká vrčení u misky, tak s tím jsme problémy nikdy neměli. Dali jsme mu tam ručku a on papal buď vedle ní, nebo z ní. Problém nastal v kosti, kterou jsme mu dali. Ale jak si tu čtu, nejsme jediní, za což jsem opravdu velmi, i když vím, sobecky ráda. Naštěstí se nám to podařilo eliminovat. Stačilo se k němu přiblížit a začal vrčet. Tak jsme ho neustále provokovali, kostičku brali, na zadíčkách hladili a ten "mrzák" nepřestával . Pak jsme změnili strategii a přestali si ho zcela všímat. Teď příjde sám s kostí v hubce. Nechá na sebe šáhnout i k čumáku a nezavrčí. Jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží . Jediné, co je opravdu problém, je čištění nožek. Zprvu když ho čistím, vrčí. Pokud hodím zlý obličej, tam mě ještě s vrčením oblízne. Když ale dobu přešvihnu a čistím mu tlapky déle, než-li je pro něho vhodno, pak už jenom vrčí a je i uražen. No je s ním přece jen sranda .
A když už jsme u toho, není náhodou někdo z okolí mladoboleslavska?
Tisethor jest offline   Reply With Quote