View Single Post
Old 29-12-2009, 12:45   #22
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default

Ahojte vsetci,

nevyjadrovala som sa, lebo mi doma padol internet. Takze tu je moj prispevok do diskusie a k problemu.

Naozaj som o Brui komunikovala menej ako by sa niekomu zdalo vhodne. Na vlastnu obhajobu uvadzam preco - pretoze ma to trasne bolelo. Keby som vedela ze Janette pomoze so mnou o tom hovorit, asi by som sa donutila, ale kedze podla seba sudim ostatnych, myslela som ze aj jej vyhovuje viac o tomto nerozpravat a pokusit sa to vyriesit najprv v sebe. Uz som jej o tom napisala v PM, a ak som dobre pochopila, jej cielom pri napisani tohto vlakna naozaj bolo skor sa podelit o bolest ako napadnut mna.

K Brui - to stena bolo u mna do tri a pol meisaca - problem s vyhreznutim creva sa u nej objavil asi dva dni potom ako od nas odisiel jej brat k novym majitelom, a kedze nas vet ordinuje az poobede, isla som s nou na inu kliniku. Dodnes neviem ci to bola chyba alebo nie - a tiez ci som nemala potom sa zas vratit k tomu mojmu (prislo mi divne nedoriesit problem s prvym veterinarom, ked sa zdalo ze ten problem je rieseny tak ako ma byt) - ale uz na tom nic nemozem zmenit. Nabuduce to spravim inak, hoci najma dufam ze uz nijake taketo nabuduce nebude. Ked sla Brui z domu, zdala sa zdrava, ved v ten vikend sme boli na navsteve u sestricky Brethil a vsetko sa zdalo byt v poriadku. Kazdopadne kazdy vie ako dokaze stena opantat majitela - a co uz potom povedat o jeho chovatelovi? Keby som tusila, ze sa jej problem zopakuje, nedala by som ju z ruk. Bola moja princeznicka. Ale viem, ze pre nu jej novi majitelia urobili vsetko co bolo v ich silach - takisto ako som robila ja, ked bola u mna.

A tiez si myslim ze najlepsim liekom je dalsie stena. Mne pomaha Frei, pravidelne stretnutia s Berenom a vyhliadka na obcasne stretnutia s Brethil. A nadej ze dalsie Freikine stenky budu zas take vesele, zive a kounikativne ako boli tie prve.
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote