Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > _Administrace

_Administrace Otázky spojené s Wolfdog.org, databází a další technické záležitosti...

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-02-2005, 13:23   #21
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Danielo, myslím že nikdo tady o Tobě neprohlásil, že jsi lump a zloděj. Taky nikde není řečeno, že data stáhnul zrovna pan Valášek (zkus si to znovu přečíst) - on se totiž dá zjistit celkem jednoduše počítač, odkud přístup přišel a také komu tento počítač patří, ale nikdo už nezjistí, kdo u tohoto počítače v dané chvíli seděl. Je ale velmi pravděpodobné, že to byl někdo z blízkého okruhu lidí kolem pana Valáška a zároveň také iniciátorů pražské pobočky. Jak jsem jž napsal, osobně nemám nic proti založení nějaké pobočky (v pravém slova smyslu), ale zde se podle mého názoru jedná (a bylo to tak iniciátory i prezentováno) o založení či zorganizování názorově velmi vyhraněné skupiny, což osobně nepokládám, mírně řečeno, pro Klub (a dokonce ani pro některé z těch, kteří se k nové pobočce hlásí) za šťastné řešení. Dosud mě nic, co bylo řečeno, nepřesvědčilo o opaku - ale třeba někdo ještě s nějakým silným argumentem přijde. Ale ber to prosím jen jako můj názor. Ahoj, Karel
alexa jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org