Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Spotkania i podróże

Spotkania i podróże Spotkania - te duże i te maleńkie, oficjalne i prywatne. Ważne by psy się wyszalały.... Jak i gdzie jechać z psem na wakacje...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-09-2005, 22:01   #1
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default Spotkanie w Pucku

Bardzo serdecznie dziekujemy Sebastianowi i Neli za dzisiejsze miłe spotkanie w Pucku. Jestem pod wrażeniem pracy Sebastiana z Taro. Jakże to piękny i nie do końca ujarzmiony psiak! Prawdziwie wilczasty wilczak! Spedziliśmy urocze popołudnie, fotki przeslemy juz z domu.
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2005, 08:54   #2
Sebastian
Member
 
Sebastian's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Wejherowo blisko morza, Kaszuby
Posts: 716
Send a message via Skype™ to Sebastian Send Message via Gadu Gadu to Sebastian
Default

Wow! A myślałem, że będę pierwszy. Dla nas tez było to niesamowite spotkanie, zwłaszcza, że potraktowaliśmy je jako kolejne spotkanie szkoleniowe. No i te historie związane z Waszą suczką-rewelacja. Aż zazdrościliśmy z Nelą tych zachowań Tinki.
Co do naszego malucha, dla mnie oczywiście pozytywne zaskoczenie. Sam jeszcze jestem pod wrażeniem zachowania małego. I tylko jedna wpadka. Poprostu super. W drodze do samochodu zrobiliśmy sobie jeszcze mały tor przeszkód, a potem Taro już wyczuł że samochód coraz bliżej i coraz weselej bieżył do autka. A tej radości jak zobaczył naszego fiacika to dawno nie widziałem. Obwąchał i usiadł czekając. jak otworzyłem drzwi i usłyszł wejdź to szybciutko wskoczył i położyl się i całą drogę spał. No dzień, a w zasadzie skromna niestety jego częśc pełna wrażeń. Szkoda że Tinki nie było.
__________________
http://harry.wolfdog.org
Sebastian jest offline   Reply With Quote
Old 12-09-2005, 13:44   #3
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Oto Taro, czyli Superwilczy Wilczak:


Wzorowo zachowuje się przy stole:


Słucha pana:


A nawet dał się sfotografować z nową ciotką:
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 12-09-2005, 14:52   #4
Sebastian
Member
 
Sebastian's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Wejherowo blisko morza, Kaszuby
Posts: 716
Send a message via Skype™ to Sebastian Send Message via Gadu Gadu to Sebastian
Default

Co prawda na tym pierwszym zdjęciu wyszedł jak jakaś sierotka ale zdjęcia super. Zwłaszcza, że mimo wrażeń z Peronówki od razu wróciło wspomnienie tamego spotkania.
__________________
http://harry.wolfdog.org
Sebastian jest offline   Reply With Quote
Old 12-09-2005, 15:35   #5
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Sebastian
Co prawda na tym pierwszym zdjęciu wyszedł jak jakaś sierotka ale zdjęcia super. .
Co Ty mówisz, jaka sierotka? Sierotki nie mają takiego dumnego i niezależnego spojrzenia. Wygląda raczej jak rasowy wilk, który coś kombinuje...
Pokazałam to zdjęcie paru niewtajemniczonym znajomym i wszyscy reagowali dokładnie tak samo: "Co za piękny wilk, ale któż to hoduje dzikie zwierzę w mieście... "
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 12-09-2005, 18:07   #6
WolfHaze
Junior Member
 
WolfHaze's Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Puszcza Białowieska
Posts: 70
Default

Quote:
Originally Posted by Rona
Quote:
Originally Posted by Sebastian
Co prawda na tym pierwszym zdjęciu wyszedł jak jakaś sierotka ale zdjęcia super. .
Co Ty mówisz, jaka sierotka? Sierotki nie mają takiego dumnego i niezależnego spojrzenia. Wygląda raczej jak rasowy wilk, który coś kombinuje...
Pokazałam to zdjęcie paru niewtajemniczonym znajomym i wszyscy reagowali dokładnie tak samo: "Co za piękny wilk, ale któż to hoduje dzikie zwierzę w mieście... "
Dokładnie. W życiu bym nie powiedziała, że wygląda jak sierotka Wilczakowty wilczak, ale dobrze było by ująć bez smyczy i z innej perspektywy - wygląda jakby miał za krótkie nogi (nie wiem, może to tylko moje wrażenie...)
__________________
WolfHaze jest offline   Reply With Quote
Old 12-09-2005, 20:00   #7
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by WolfHaze
dobrze było by ująć bez smyczy i z innej perspektywy - wygląda jakby miał za krótkie nogi (nie wiem, może to tylko moje wrażenie...)
Fotka była robiona z góry, stąd takie wrażenie - w realu Taro jest bardzo pieknie zbudowany. Chciałam przede wszystkim "złapać" jego niesamowite spojrzenie...
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 12-09-2005, 21:39   #8
WolfHaze
Junior Member
 
WolfHaze's Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Puszcza Białowieska
Posts: 70
Default

Quote:
Originally Posted by Rona
Quote:
Originally Posted by WolfHaze
dobrze było by ująć bez smyczy i z innej perspektywy - wygląda jakby miał za krótkie nogi (nie wiem, może to tylko moje wrażenie...)
Fotka była robiona z góry, stąd takie wrażenie - w realu Taro jest bardzo pieknie zbudowany. Chciałam przede wszystkim "złapać" jego niesamowite spojrzenie...
Właśnie o to mi chodzi - ja staram się unikać fotek robionych z tej perspektywy, bo zawsze zniekształca to w pewien sposób widziany obraz... A chciałabym zobaczyć Taro na żywo...
__________________
WolfHaze jest offline   Reply With Quote
Old 12-09-2005, 23:15   #9
Sebastian
Member
 
Sebastian's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Wejherowo blisko morza, Kaszuby
Posts: 716
Send a message via Skype™ to Sebastian Send Message via Gadu Gadu to Sebastian
Default

Faktycznie jedno z moich ulubionych zdjęc to to na wejście- Taro na śniegu http://www.wolfdog.org/pol/dbase/d5184.html
__________________
http://harry.wolfdog.org
Sebastian jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org